ویژگی های سامانه‌ی پیامک کاوه نگار

در واقع یک سامانهی پیامک مناسب باید دارای برخی ویژگی‌های اساسی باشد تا شما بتوانید به عنوان مصرف کننده از آن استفاده کنید، به برخی از این ویژگی های سامانه‌ی پیام کوتاه کاوه نگار اشاره خواهیم کرد که شما با خرید وب سرویس پیامک کاوه نگار آن را تامین خواهید کرد .

 • وب سرویس سریع

  داشتن وب سرویس سریع و پایدار یک ویژگی بسیار مهم است چرا که در صورت نیاز به API پیام کوتاه و تماس صوتی نیاز نیست سرویس دیگری خریداری کنید، با ارائه API به روش های RESTful و ‍‌SOAP امکان ارسال و دریافت پیامک از هر پلتفرمی برای شما محیا میشود.

 • روش های ارسال پیامک

  ارسال از طریق ایجاد گروه های مخاطبین و دسته بندی گیرندگان، ارسال پیامک با فایل اکسل، ارسال گروهی پیامک، ارسال پیامک بین المللی، ارسال منطقه‌ای پیامک، ارسال پیامک شهری از طریق کنسول سامانه پیام کوتاه کاوه نگار امکان پذیر خواهد بود.

 • مدیریت دپارتمان ها

  اگر شما دارای بخش های مختلفی در شرکت خود هستید، تعریف و مدیریت دپارتمان‌های مختلف مانند بخش فنی، مارکتینگ، مالی، و... برای کار با پنل پیام کوتاه و اختصاص اعتبار و سطح دسترسی مختلف حتما یکی از نیازهای شما خواهد بود .

 • مدیریت پیامک ها

  با توجه به استفاده و کاربرد پنل پیامک نیاز است که شما گزارشات دقیقی از فهرست و هزینه‌ی ارسال پیامک های گروهی و API خود داشته باشید همچنین گزارش دلیوری دقیق و برگشت هزینه پیامک‌های فیلتر شده می‌تواند شما را در پیش برد برنامه های بازاریابی کمک کند .

منافع استفاده از وب سرویس پیام کوتاه

راه اندازی کسب و کار در زمینه تبلیغات پیام کوتاه و ارسال انبوه پیام کوتاه می تواند یکی از منافع استفاده از API مورد نظر باشد. همچنین به کارگیری از آن در نرم افزارها و سرویس های آنلاین که نیاز است اتفاقات و سررسیدها و موعدها و... را یادآوری نمایند چرا که پیام کوتاه، بسته ای کم هزینه و مطمئن برای رساندن پیام به فرد مورد نظر است.


ارزش‌های سامانه‌ی پیامک کاوه نگار

استفاده از پیام کوتاه و اضافه نمودن آن به محصول شما، می تواند یکی از ویژگی های منحصر به فرد محصول شما باشد بدون آنکه نیاز باشد وقت زیادی برای طراحی و پیاده سازی آن صرف نمائید و البته در صورت تمایل با جزئیات میزان شارژ و اعتبار مشتریان و مشکلات فنی آن درگیر شوید.