نمایندگی سامانه پیامک ( مدیریت مشتریان )

از دیگر مزایای سرویس کاوه نگار امکان دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه با قابلیت تغییر دامنه و نام شرکت و مشخصات برای توسعه دهندگان و شرکت های تولید نرم افزار به همراه کسب درآمد است.

شروع کنید ۱۰،۰۰۰ ریال اعتبار رایگان

ویژگی های بخش نمایندگی پنل پیامک

مدیریت مشتریان

در بخش نمایندگی سامانه میتوانید به تعداد نامحدود کاربر با تعیین سطح دسترسی و تخصیص خط اختصاصی و دسترسی از طریق پنل پیامک یا وب سرویس و در نهایت تعیین تعرفه متفاوت ارسال پیامک مشخص کنید .

چندینAPI-KEY

اگر شما یک یا چند نرم افزار دارید که به افراد مختلف آنها را فروخته اید میتوانید با تعریف مشتری و اختصاص API-KEY حساب کاربری مجزاء برای آنها ایجاد کرده و کلیه‌ی اکانت‌ها را بدون آنکه درگیر طراحی پنل و حساب کاربری شود مدیریت نمائید.

بارگذاری مجزا

یکی از ویژگی‌های نمایندگی پنل کاوه نگار امکان بارگذاری پنل بر روی دامنه‌ی دلخواه شما با نام و لوگوی مجزا است در این حالت مشتری شما هیچ نام و نشانی از کاوه ‌نگار نخواهد دید و امکان اتصال رشته پرداخت به URL مورد نظر شما در زمان پرداخت وجود دارد.

کیفیت وب سرویس کاوه نگار را در عمل ببینید

با ایجاد حساب مبلغ ۱۰،۰۰۰ ریال اعتبار رایگان دریافت نمائید تا سرعت و کیفیت وب سرویس را آزمایش کنید.

شروع کنید

مدیریت انواع تعرفه

شاید شما مایل باشید به برخی از مشتریان خود پیامک را با تعرفه دلخواه به فروش رسانید یا برای آنها از ساختار شارژ پلکانی یا ثابت استفاده نمائید تا مایل به پرداخت مبالغ بیشتر باشند.

مشاهده مستندات

مدیریتی متفاوت و مستقل

امکان افزایش یا کاهش اعتبار از طریق پنل و وب سرویس به مشتریان شما در سامانه نمایندگی پیام کوتاه کاوه نگار امکان پذیر است. همچنین تعیین تاریخ انقضاء برای هر کاربر و دریافت هزینه لایسنس با توجه به سیاست کاری شما امکان پذیر خواهد بود.

درآمد زایی

به شرکت‌هایی که از نسخه نمایندگی پیامک کاوه نگار استفاده می کنند برای خرید خط 10 تا 20 درصد تخفیف داده می‌شود و همچنین با توجه به امکان تعرفه ارسال اس ام اس فارسی و انگلیسی به ازای هر بار شارژ سود آن به حساب شما واریز میشود.

مدیریت خطای وب سرویس

از دیگر ارزش های پنل نمایندگی استفاده از سرویس مدیریت خطا و عیب یابی خطای های وب سرویس است در این شرایط میتوانید از پنل مدیریتی خود خطای های فراخوانی وب سرویس مشتری خود را مشاهده کنید و نسبت به رفع آن اقدام بفرمایید.