نمایندگی سامانه پیامک با مدیریت مشتریان

از دیگر مزایای سرویس کاوه نگار امکان دریافت نمایندگی پنل پیامک با قابلیت تغییر دامنه و نام شرکت و مشخصات برای توسعه دهندگان و شرکت های تولید نرم افزار به همراه کسب درآمد است.


ویژگی های بخش مدیریت مشتریان


 • ...

  ایجاد زیرکاربر

  در بخش ریسلری سامانه پیامک شما میتوانید به تعداد نامحدود کاربر تعریف نمائید و با امکان ورود پنل یا عدم امکان و در نهایت مدیریت خطوط اختصاصی و تعرفه آن را مشخص نمائید .

 • ...

  API-KEY چندین

  اگر شما یک یا چند نرم افزار دارید که به افراد مختلف آنها را فروخته اید میتوانید با تعریف مشتری و اختصاص API-KEY حساب کاربری مجزاء برای آنها ایجاد کرده و کلیه اکانت ها را مدیریت نمائید.

 • ...

  مدیریت بانک شماره اصناف

  با استفاده از این ویژگی بانک شماره اصناف یا مشاغل را ایجاد نمائید و آن به مشتریان خود به اشتراک گذارید تا از آنها برای ارسال پیامک استفاده نمایند بدون آنکه بتوانند شماره ای را مشاهده یا تغییر دهند .

 • ...

  مدیریت انواع تعرفه

  شما شاید مایل باشید به برخی مشتریان خود پیامک را با تعرفه دلخواه به فروش رسانید یا برای آنها از ساختار شارژ پلکانی یا ثابت استفاده نمائید تا مایل به پرداخت مبالغ بیشتر باشند .

 • کنترل پنل نمایندگی

  مدیریتی متفاوت و مستقل

  امکان افزایش یا کاهش اعتبار از طریق پنل و وب سرویس به مشتریان شما در پنل نمایندگی اس ام اس کاوه نگار امکان پذیر است. همچنین امکان بارگذاری پنل کاوه نگار بروی دامنه دلخواه شما با نام و لوگوی و مشخصات شرکت شما به صورت مستقل به آسانی امکان پذیر است .

 • ...

  درآمد زایی

  به شرکت هایی که از نسخه ریسلری پیامک کاوه نگار استفاده می کنند برای خرید خط 10 تا 20 درصد تخفیف داده میشود و همچنین با توجه امکان تعرفه ارسال اس ام اس فارسی و انگلیسی به ازای هر بار شارژ سود آن به حساب شما واریز میشود.

 • ...

  مدیریت انواع شماره

  امکان تخصیص چندین خط اختصاصی و اشتراکی به مشتریان مختلف و تبدیل خطوط به خدماتی و همچنین امکان استفاده از خطوط مورد نظر در API پیامک با API-KEY مشتریان شما از درگیر شدن با مدیریت اعتبار و تنظیمات دست و پا گیر خلاص می کند.

^