راه حل های مبتنی بر API پیامک

مانیتورینگ سرور

امکان اتصال وب سرویس کاوه نگار به سرویس های مانیتورینگ سرور مانند Netdata ، Zabbix ، Prtg و آپ تایم مانیتورینگ مانند نت نگار وجود دارد.

نرم افزارهای کاربردی

از طریق REST API پیامک کاوه نگار می‌توانید در هر برنامه ای که امکان فراخوانی درخواست ساده HTTP در زمان رخداد خاصی فراهم باشد استفاده نمائید.

ماژول ارسال پیامک

امکان اتصال وب سرویس SMS کاوه نگار به نرم افزارهای CRM سورس باز و محصول SharePoint و Dynamic CRM و ماژول پیامک وردپرس، جوملا، اوپن کارت، مجنتو و .. وجود دارد.

اعتبار سنجی کاربران

احزار هویت کاربران با ارسال یک کد یا پین به موبایل آنها (Verification Code) یا ورودهای دومرحله یا کدهای OTP از طریق وب سرویس که سرعت رسیدن پیامک بسیار ارزشمند است.

صنعت هوشمند

استفاده از ماژول ارسال پیامک در سیستم‌های RFID برای اطلاع رسانی حضور و غیاب و در نهایت استفاده از ماژول پیامک برای دریافت اطلاعات از دستگاه های هواشناسی که در نقاط نامناسب قرار دارند.

اتوماسیون اداری

اطلاع رسانی به مراجعین در نرم افزارهای اتوماسیون اداری یا اطلاع از سر رسید چک ها و ... در نرم افزارهای حسابداری و Microsoft Accounting از طریق API پیامک با ارسال SMS در مراحل مختلف .

سامانه قرعه کشی

حفظ ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان از طریق برنامه های کلوپ مشتریان و قرعه کشی با پیامک به همراه ماژول های تولید کد و برنامه نمایشی مناسب به کمک پیامک وجود دارد. اطلاعات بیشتر

پیامک های کاربردی

ارسال پیام سفارشی شده به مصرف کنندگان و مشتریان شما که در آن مقادیر به صورت پارامترهایی به بدنه اصلی پیام اضافه می شوند. مثال : آقای کریمی بیمه بدنه شما در تاریخ ۹۸/۱۲/۱۲ به اتمام می رسد.