سامانه‌ی‌ قرعه کشی

با استفاده از پنل قرعه کشی امکان راه‌اندازی سامانه‌ی قرعه کشی برروی بستر پیامک یا وب سایت وجود دارد کافیست بعد از تهیه‌ی سیستم قرعه کشی پیامکی برای شروع نسبت به تولید کد یکتای قرعه کشی و تعریف کمپین های قرعه کشی فصلی، ماهیانه یا سالیانه برای مصرف کنندگان و تعیین پاسخ ها اقدام نمایند.

تماس با ما شماره تماس : ۰۲۱-۴۹۹۵۷۰۰۰

 • تولید کد یا پین قرعه کشی

  نرم افزار تولید کد یا پین قرعه کشی که غیر قابل حدس زدن باشد و نگهداری آنها در پایگاه داده های سامانه قرعه کشی و ارائه خروجی اکسل جهت چاپ و تولید کارت قرعه کشی ...

 • دریافت و پردازش

  دریافت و پردازش کد های قرعه كشي ارسال شده توسط مشتریان به صورت آنلاین و ثبت اطلاعات و اختصاص یک شماره ردیف و ارسال پاسخ مناسب که نرم افزار قرعه کشی تنظیم شده است.

 • ارائه گزارشات آماری مفید

  از دیگر ویژگی‌های پنل سامانه قرعه كشي ارائه گزارشات و نمودارهای آماری از میزان مشارکت به تفکیک کمپین ها یا شهرها و هچنین گزارشات جزئی و کلی در بازه‌ی زمانی است.

برخی از مشتریان کاوه نگار

بستنی روز

برنج خاطره

کاله

ایران کناف

دراژه

mihan

میهن

kouroshmall

کوروش مال

filmnet

فیلم نت

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه‌ی اجرا و هزینه می توانید با شماره ۰۲۱-۴۹۹۵۷۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

ویژگی های سامانه قرعه کشی مبتنی پیام کوتاه

مدیریت کمپین‌ها

تعریف کمپین های مختلف قرعه کشی با امکان تنظیم بازه زمانی شروع و پایان و پاسخ‌ها، کدها و... همچنین نمایش نمودار لحظه ای از میزان شرکت کنندگان به همراه گزارشات جزئی و کلی کارآمد.

مطابق با قوانین کشور

ارائه شماره ردیف یکتا و مسلسلی به ازای هر بار شرکت در قرعه کشی و ارسال آن از طریق پیامک به شرکت کننده توسط سامانه قرعه کشی که این موضوع یکی از قوانین برگزاری قرعه کشی صداوسیما یا نظارت توسط نماینده دادستانی کل کشور است .

کنسول مدیریت تحت وب

ارائه پنل اختصاصی تحت وب برای مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی و امکان گروه بندی و ارسال پیامک به شرکت کنندگان یا ارسال شهری و استانی و یا براساس کد پستی در ایام مختلف.

کدهای قرعه‌کشی

تولید کدهای قرعه کشی غیر تکراری با الگوهای خاص (حروف، عدد و ...) و ارائه فایل اکسل جهت چاپ برروی محصولات یا کارت‌های قرعه کشی از طریق سامانه‌ی قرعه‌کشی کاوه نگار امکان پذیر است.

عملکرد مستقل

امکان پردازش اطلاعات دریافتی به صورت Offline و کار بر روی بخش های مختلف به روش Asynchronized و تهیه دیسک پشتیبان از اطلاعات و همچنین ارائه خروجی اکسل از گزارشات مربوط به میزان شرکت در قرعه کشی

امتیاز بندی و تشویق مشتری

قابلیت تعریف ساختار امتیاز دهی به شرکت کنندگان براساس دفعات شرکت در قرعه کشی و افزایش احتمال برنده شدن افرادی که دارای امتیاز بیشتری هستند.

اجرای مراسم

اختصاص شماره ردیف به ازای شرکت در قرعه کشی و انتخاب برندگان براساس الگو های تصادفی یا نمایش برندگان احتمالی براساس اعداد خارج شده از گردونه جهت اجرای مراسم زنده با نمایندگان رسمی و..

ماژول نظرسنجی هوشمند

امکان پردازش اطلاعات دریافتی به صورت امکان تعریف نظر سنجی و پاسخ (مثال عدد 1 رضایت و 2 عدم رضایت) و ارسال آن از طریق پیامک بعد از زمان مشخص از تاریخ شرکت در قرعه کشی و نمایش نمودار لحظه ای از نتیجه نظرسنجی

امنیت

نصب سامانه قرعه کشی برروی سرور اختصاصی امن و تولید کدها با ساختار پیچیده که امکان حدس زدن را تقریبا غیر ممکن می سازد و ... امنیت قرعه کشی را تامین می کند.

انعطاف پذیری

شما شاید مایل باشید به برخی مشتریان خود پیامک را با تعرفه دلخواه به فروش رسانید یا برای آنها از ساختار شارژ پلکانی یا ثابت استفاده نمائید تا مایل به پرداخت مبالغ بیشتر باشند .

گزارشات کلی و جزئی

ارائه گزارشات جزئی و کلی، روزانه، ماهانه از میزان شرکت کنندگان، پاسخ ها، ارسال هاو یا اضافه نمودن گزارشات دلخواه کارفرما جهت چاپ یا ارائه خروجی با فرمت اکسل

ماژول قرعه کشی

امکان اضافه نمودن ماژول های دلخواه کارفرما به نرم افزار یا اتصال ماژول قرعه کشی به ماژول های نظر سنجی هوشمند، ماژول کنترل گارانتی و ماژول یادآوری به هسته اصلی نرم افزار امکان پذیر است.


تصاویری از پنل قرعه کشی کاوه نگار

با استفاده از پنل قرعه کشی امکان راه‌اندازی سامانه‌ی قرعه‌کشی برروی بستر پیامک یا وب سایت وجود دارد کافیست برای شروع نسبت به تولید کد یکتای قرعه‌کشی و تعریف کمپین‌های قرعه‌کشی فصلی , ماهیانه یا سالیانه برای مصرف کنندگان و تعیین پاسخ‌ها اقدام نمایند این سامانه برای مدیریت کمپین های قرعه کشی چند وظیفه اصلی دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه‌ی اجرا و هزینه می توانید با شماره ۰۲۱-۴۹۹۵۷۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

64x64

ارزش های نرم افزار قرعه کشی کاوه نگار

در این بخش به ارزش های منحصر به فرد سامانه‌ی قرعه‌کشی کاوه نگار اشاره می کنیم و در نهایت شما با خرید سامانه قرعه کشی پیامکی چه چیزی به دست می آورید.

 • مشاوره رایگان

  امکان استفاده از تجربیات کارشناسان کاوه نگار در برگزاری قرعه‌کشی با توجه به بازخوردهای مشتریان قبلی

 • گارانتی برگشت

  سامانه‌ی و نرم افزار قرعه‌کشی کاوه‌نگار گارانتی برگشت دارد، در صورت عدم تمایل به استفاده از نرم‌افزار می توانید تا ۳۰ روز بعد از خرید، اقدام به برگشت آن نمائید.

 • پشتیبانی فنی

  شما با خرید سامانه قرعه کشی کاوه نگار از یک سال پشتیبانی فنی که شامل بررسی و رفع خطاهای احتمالی نرم افزار خواهد بود برخوردار میشود پس دیگر لازم نیست نگران مسائل فنی آن باشید.

 • بسته کامل

  سامانه قرعه کشی کاوه نگار شامل تمام بخش هایی است که شما به عنوان برگزار کننده نیاز دارید نرم افزار قرعه کشی ، ماژول تولید کد ، برنامه نمایشی برندگان (اجراهای زنده) ، ماژول سطح دسترسی و گزارشات مفید که شما را در پیش برد برنامه های قرعه کشی کمک خواهد کرد.

 • تامین امنیت

  با توجه به نیاز مشتریان قرعه کشی کاوه ‌نگار ساختار این سامانه به شکلی طراحی شده است که کد های قرعه کشی از امنیت بالایی برخورد .باشند، دسترسی به بخش های مختلف نرم افزار نیازمند سطح دسترسی است که نیاز امنیتی شما را تامین خواهد کرد

 • قابلیت توسعه

  از دیگر ارزش های این سامانه می‌توان به ویژگی قابلیت توسعه پذیری آن اشاره کرد. بخش های مختلف آن می‌تواند با نیاز شما تغییر پیدا کند یا بخش هایی به آن اضافه شود و در نهایت به محصول نهایی تبدیل شود که شما نیاز دارد .

چرا به سامانه قرعه کشی نیاز دارید؟

شما به عنوان تولید کننده یا وارد کننده نیاز دارید همواره فروش خود را تدوام بخشیده و نسبت به حفظ سهم بازار و جذب مشتری اقداماتی را داشته باشید.


 • تبلیغات ارزان و هدفمند

  شما می‌توانید به با برگزاری جشنواره های فصلی یا ماهیانه و ارائه جوایز بزرگ و کوچک از طریق سامانه‌ی قرعه‌کشی مبتنی بر پیامک تبلیغاتی هدفمند و کم هزینه داشته باشید.

 • ایجاد تمایز

  از منافع دیگر برگزاری قرعه کشی و جشنواره ایجاد تمایز از برندهای فیک(جعلی) و جلوگیری از ورود محصولات مشابه و هم نام به بازار است، زیرا برند های جعلی فاقد پین یا کد قرعه کشی هستند.

 • ایجاد ارتباط موثر

  با برگزاری هر دوره قرعه کشی , بانکی از شماره موبایل مشتریان محصول خود خواهید داشت که این اطلاعات به شما در حفظ ارتباط موثر با مشتریان (اطلاع رسانی برای محصولات جدید) کمک زیادی خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه‌ی اجرا و هزینه می توانید با شماره ۰۲۱-۴۹۹۵۷۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.