افزونه پیامک

ماژول پیامک SMS وردپرس ، جوملا ، اپن کارت ، مجنتو ، پرستاشاپ و... به شما کمک می کند تا به راحتی در درون این محصولات نرم افزاری ارسال اس ام اس داشته باشید.

ماژول های پیامک


 • ...

  ماژول پیامک وردپرس

  افزونه پیامک WordPress با چند کلیک و به راحتی نصب میشود تا شما امکان ارسال پیامک گروهی و سریع را در پنل مدیریت وردپرس خود داشته باشد.

  اطلاعات بیشتر

 • ...

  ماژول پیامک جوملا

  قدرت جوملا درعین سادگی و کاربرپسندی موجب محبوبیت آن شده است. نصب افزونه پیامک جوملا نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد کافیست فایل مربوط را دریافت کنید و در هاست خود قرار دهید.

  اطلاعات بیشتر

 • ...

  ماژول پیامک اپن کارت

  اپن کارت یک سیستم فروشگاه ساز حرفه ای و متن باز می باشد بسیار جذاب و کاربرپسند طراحی شده است، برای ارسال پیامک در مراحل خرید و اطلاع رسانی کافیست افزونه ارسال پیامک را نصب کنید.

  اطلاعات بیشتر

 • ...

  ماژول پیامک پرستاشاپ

  ماژول پیامک پرستاشاپ با قابلیت های فراوانی طراحی شده، که ازمیان آنها می توان به امکان ارسال اس ام اس که به راحتی با چند کلیک میتوانید کاربران خود را از ارائه محصولات جدید با خبر سازید.

  اطلاعات بیشتر

 • ...

  ماژول پیامک مجنتو

  مجنتو جزء یکی از بهترین فروشگاه ساز های حرفه ای است که افزونه ارسال پیامک آن به راحتی قابل نصبت است کافیست به بخش راهنما مراجعه کنید.

  اطلاعات بیشتر

 • ...

  ماژول پیامک Virtual Freer

  Virtual Freer يک نرم افزار رايگان و متن باز است که اغلب از آن برای سیستم های فروش شارژ و گیفت کارت استفاده میشود افزونه و ماژول ارسال پیامک Virtual Freer (فریر) وظیفه ارسال کد شارژ ها و گیفت ها را برعهده دارد.

  اطلاعات بیشتر

 • ...

  ماژول مورد نظر شما؟

  در صورتی که شما از ابزار خاصی برای مدیریت محصولات نرم افزاری خود استفاده می کنید که در آن نیازمند ارسال و دریافت اس ام اس هستید میتوانید با این موضوع را باما در میان گذارید تا برای شما ماژول آن را توسعه دهیم .

  اطلاعات بیشتر

^