سرویس اعتبار سنجی

این سرویس کد تایید عضویت و یا پیام حساس شما سیستم شما را از طریق پیامک یا تماس صوتی به دست گیرندگان در ۱۴۸ کشور میرساند در واقع از این ویژگی برای عملیات Verification کاربران میتوانید استفاده کنید.

شروع کنید ۱۰،۰۰۰ ریال اعتبار رایگان

ویژگی های سرویس اعتبارسنجی

گارانتی رسیدن پیامک در کمتر از یکدقیقه

عدم نیاز به تبدیل خط

حدود ۷۰ درصد دارندگان تلفن همراه در ایران دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند و برای ارسال پیامک باید خط خدماتی شود که نیازمند شرایط و ضوابط است، این سرویس از طریق خط های خدماتی کاوه نگار پیامک اعتبارسنجی را ارسال می کند.

سرعت ارسال بالا

در این سرویس فقط کد و شماره گیرنده را به وب سرویس اس ام اس ارسال می کنید و سرویس براساس پایداری و سرعت با بهترین پیش شماره، پیامک را ارسال می کند اگر همه سرویس ها دچار اختلال باشند با تماس تلفنی خودکار، کد را به گیرنده می‌رساند.

پوشش بین المللی

در صورتی که شماره گیرنده غیر ایرانی باشد سرویس اعتبارسنجی از طریق مسیر‌های مخابراتی بین المللی پیامک، پیام را به گیرندگان میرساند. کشور های تحت پوشش این سرویس شامل کلیه کشور های قاره آسیا، اروپا، امریکا، اقیانوسیه و افریقا و مجموعا ۱۴۸ کشور می‌باشد.

تماس صوتی

سرویس اعتبار سنجی علاوه بر امکان ارسال پیامک به بلک لیست، امکان برقرار تماس صوتی با گیرندگان و خواندن متن مورد نظر شما را با استفاده از ماژول تبدیل متن به گفتار دارد که در هنگام تعریف الگو می توانید اولویت تماس صوتی را برای رساندن کد تایید مشخص نمائید.

خطوط جایگزین

در شرایطی که وب سرویس ارسال پیامک یک سر شماره برای مثال ۱۰۰۰، دچار اختلال یا قطعی می شود سرویس اعتبارسنجی به صورت خودکار کمتر از ۱ دقیقه ارسال های حساس شما را با سرشماره های دیگری مانند ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ به گیرنده ارسال می‌کند تا اختلال‌ها باعث دیر رسیدن پیام نشود.

ارسال پیام به خط ثابت

وب سرویس ارسال کد تائید کاوه نگار، امکان برقراری تماس صوتی از طریق وب سرویس را به شما می دهد که از طریق آن می توانید پیامک صوتی خود را به گیرندگان خطوط ثابت شهری برسانید و این سیستم متن پیام شما را به فایل صوتی تبدیل کرده و برای گیرندگان خط تلفن ثابت پخش خواهد کرد .

موارد استفاده از سرویس اعتبار‌سنجی

افزایش امنیت

استفاده در ورود های دو مرحله 2FA و یا ارسال کد‌های OTP که باعث افزایش امنیت حساب های کاربر میشود، در این روش بعد از ورود، کدی برای کاربر پیامک می‌شود تا در مرحله دوم کد را وارد نماید.

صحت شماره موبایل

ارسال کد عضویت Verification یا همان Lookup کمک می کند تا صحت شماره موبایل یا شماره ثابت وارد شده و هویت آنها را بررسی کنید تا در اطلاع رسانی‌های ضروری بتوانید کاربر را مطلع کنید.

اطللاعات ضروری

با تعریف چند الگو می‌توانید از این سرویس در مواردی مانند بازیابی رمز عبور،ارسال شماره فاکتور و مبلغ پرداخت و پاسخ به تیکت کاربران استفاده نمائید.

مراحل فراخوانی سرویس اعتبارسنجی


۱- تعریف الگوی پیام

در قدم اول شما یکبار الگوی پیام را در پنل مدیریتی تعریف می کنید و تنظیمات مربوط به نام الگو و الویت بندی روش ها را مشخص می کنید.


۲- راهنمای استفاده از وب سرویس

با فراخوانی متد Lookup و ارسال نام الگو و شماره‌ی گیرنده و کد مربوطه، سیستم اقدام به ارسال کد از طریق پیامک یا تماس تلفنی به گیرنده می کند.


۳- آزمایش کنید

پیام حاوی کد در کمتر از 1 دقیقه به موبایل گیرنده می‌رسد، تا کاربر آن را در نرم افزار یا اپلیکیشن مورد نظر وارد کند و مابقی سناریوی شما.